Sdíleli jste ...

"Vaše sdílení pomáhá ostatním dostat odvahu"

Vyjasnily se mi věci, o kterých jsem si předtím myslela, že nemají řešení. Měla jsem v hlavě spoustu otázek, na které jsem dostala odpověď a zvědomnila jsem si spoustu dalších věcí, které mi pomohly dát si život dokupy, omezit alkohol, upravit si osobní váhu a vytyčit nové cíle do života.
MichaelaPrávnický Poradce

ŘEKLI JSTE

Setkání s Darinou mi dalo vnitřní sílu a vedení k práci na sobě po mnoha letech pochybností o sobě a zbavení se emočních zavazadel kolem mé současné situace. Po návratu domů jsem měla další online sezení, které mi pomohlo stát se odolnou a soustředěnou. Doporučila bych Darinu, protože mi pomohla s mým objevováním, sebevědomím a poskytla mi podporu, kterou na své cestě potřebuji.
ChantelleMintoff
Darina je vstřícná, chápavá a inteligentní. Na prvním sedění mi pomohla zorientovat se ve složitém tématu / situaci, která po celý můj život vyvolávala velkou úzkost. Bylo snadné otevřít se vzpomínkám a emocím, se kterými bych mohl mít potíže pracovat sám. Velmi doporučuji setkat se s ní a vyzkoušet VYŤUKÁVÁNÍ, pokud máte pocit, že jste zaseknutí / omezeni konkrétními zkušenostmi nebo vnitřním přesvědčením.
ZacharyBusby
Darinka je skvělý člověk s krásným srdcem a opravdu ví co dělá. Pomohla mi zpracovat nejen strach z mluvení před lidmi ale i spoustu dalších osobních věcí. Moc Ti tímto děkuji, že otevíráš lidem srdce, jsem Ti vděčná za to, jak jsi se mnou “pracovala” a těším se na to, jak se mnou ještě “pracovat” budeš. Doporučuji všem, kteří si přejí žít šťastný život, ale mají na své cestě nějaké to ...,ALE ... :)) Tak si přejte a rozfoukněte se! 🙂
NikolDrobná
Darina se opravdu stará o lidi, se kterými pracuje! Je důrazným a podpůrným průvodcem. Udělali jsme spolu několik VYŤUKÁVÁNÍ a byly transformační! Také si udělala čas na to, aby se mnou poté pokračovala, sdílela užitečné odkazy a radila, jak dále postupovat v uzdravování. Děkuji.
NelePalipea
Skvělá zkušenost pod vedením perfektního člověka. Úpřímně jsem nevěděla zpočátku co očekávat, ale byla jsem velmi pozitivně překvapena jak rychle jsem byla schopna se s Darinou naladit na stejnou vlnu a otevřít se ji a přijít tak na spoustu věcí o sobě, svých skrytých trápeních a pochybnostech a posunout se dál během jediné lekce... A ještě dlouho poté to ve mě zanechalo silné emoce a myšlenky... Děkuji a určite doporučuji ♡ těším se na další shledání!
TerezaFaberová
Měl jsem Vyťukávací sezení s Darinou a opravdu si vážím láskyplného, podpůrného a pečujícího pole, které pro mně vytvořila. Cítil jsem se opravdu bezpečne a velmi snadno jsem se dostal do stavu odevzdání. Ťukání bylo velmi jemné a já jsem cítil spoustu jemných pocitů a emocí, které mi běhaly po těle. Její vedení bylo na míste a podporovalo mě jít hlouběji a hlouběji. Těším se na další sezení. 
ConanLuidens